Remi nogometašica na startu nove sezone

Seniorke: Rijeka Jack pot – Viktorija

Jučer je na pomoćnom igralištu na Kantridi utakmicom između Rijeka-Jack pota i Viktorije iz Slavonskog broda otvoreno Prvenstvo Hrvatske za žene. Utakmica je završila neriješeno. Gošće su na samom početku utakmice došle u vodstvo pogotkom Nikoline Romić u 5. minuti susreta, no do odmora su domaće nogometašice uspjele preokrenuti rezultat. Najprije je Martina Čop poravnala rezultat iz kaznenog udarca. Riječanke dolaze u vodstvo u 38. minuti nakon autogola Josipe Samardžije. Rezultat se nije mijenjao do 85. minute kada Josipa Samardžija ponovo trese mrežu, ali ovog puta na „pravu“ stranu za konačnih 2:2.
Za Rijeka – Jack pot nastupile su: Šprajcar, Čop, Sudan, Barišić, Mrakovčić, Mehmedović, Kovačević (od 77. Injić), Goričanec (od 66. Brentar), Tkalec, Cvijanović, Nikola.

Kadetkinje: Rijeka Jack pot – Katarina Zrinski 8:0

U predigri na istom stadionu kadetkinje Rijeka – Jack pota deklasirale su gošće iz Čakovca s visokih 8:0. Čak četiri pogotka postigla je Helena Spajić, tri je postigla Uršula Blašković, a mrežu je zatresla i Ivana Bocka.
Domaće nogometašice nastupile su u sastavu:
Jelušić, Colnar, I.Rački (od 59. T. Rački), Bocka, Spajić, Blašković, Kraljiček, Bebek, Šokota, Jakupak (od 41. Siladjev), Petrušić.

morčići

Jutros je  na Omladinskom igralištu odigrana je i utakmica morčića. Posebno je zanimljivo da je po prvi puta u službenom natjecanju te kategorije nastupila ekipa koja je sastavljena isključivo od cura. To što su igrale isključivo cure nije im smetalo da stignu do pobjede. U svom debitantskom nastupu s visokih 3:0 pobijedile su momčad Nk Grbci. Ovo je još samo jedna potvrda kako nogomet u Rijeci već odavno nije isključivo muški sport, Jack-pot je, osim velikog dobitka, već neko vrijeme sinonim i za ženski nogomet. Cure su sigurno na dobitku, sport ne poznaje granice.