RIJEKA – TRIGLAV  4-1 (1:1)

Strijelci: Kramarić 8., Poplatnik 24., Jugović 54., Jajalo 75., Tadić 80.

Rijeka:    Prskalo (77. Raspor), Boras (77. Bagadur), Lešković (46. Mitrović) , Špikić (56. Budicin) , Bertoša (46. Leovac), Brezovec (46. Jajalo), Zlomislić (46. Jugović), Oršić (46. Kvržić) , Ayaji (56. Krstanović) , Kramarić (56. Filipović) , Jahović (32.Tadić)

Triglav:  Pelko, Šturn, Đukić, Bojić, Šmit, Bukara, Krcič, Udovič, Poplatnik A., Poplatnik M., Križaj

Povela je Rijeka pogotkom Kramarića sa bijele točke nakon što ga je u 16-ercu oborio vratar Pelko. U 24. minuti Triglav dolazi do izjednačenja. Poplatnik se lijepim driblingom oslobodio čuvara i sa 10-ak metara pogodio mrežu Prskala. Rijeka je imala dominaciju u prvome poluvremenu ali nije uspjela iskoristiti nekoliko dobrih prilika od kojih valja izdvojiti vratnicu Jahovića u 27. minuti, te poništeni pogodak Tadića zbog prekršaja u napadu.

Na samom poluvremenu je trener Kek obavio nekoliko izmjena, a u 54. minuti je jedna od zamjena, Vedran Jugović, efektno zabio pod samu gredu nakon lijepe akcije nogometaša Rijeke. Probao je i Jajalo sa 20 metara, ali je lopta prošla kraj same vratnice. Rijeka je nastavila sa pritiskom na obranu Triglava. Bilježimo udarce Borasa i Tadića glavom tik uz vratnicu.

Ipak u 75. minuti prvi pogodak u dresu Rijeke za Matu Jajala. Prvo je Kvržić još jednom odlično prošao po desnoj strani, pronašao Krstanovića čiji udarac brani Pelko, ali na odbijenu loptu nailazi Jajalo i s 20 metara iz prve pogađa pod gredu. Nedugo zatim, na 4:1 povisuje Tadić, udarcem sa 15 metara. To je ujedno i bio posljednji pogodak na utakmici.

Rijeka je svladala momčad Triglava sa 4:1, a do kraja priprema u Kranjskoj gori ih čeka utakmica sa Domžalama 05.srpnja, te povratak u Rijeku.