Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Dangubić (8′), 2:0 Dangubić (38′), 3:0 Solomon (54′).

RIJEKA: Bilandžić, Vidas, Bagadur, Batinić, Sošić, Gerald (od 75′ Lucić), Kokorović (od 59′ Fumić), Marciuš (od 65′ Mršić), Dangubić (od 70′ Brdar), Okechukwu (od 75′ Filipović), Solomon.

VERONA: Nervo, Boateng, Tentardini, Varricchio, Boni, Salifu (od 75′ Menolli), Sall Mame (od 56′ Checchin), Ronconi (od 56′ Gilli), Calvetti (od 48′ Birlea), Manolache (od 70′ Dagnoni), Formigoni.

Jučer je finalnom utakmicom na stadionu Kantrida, pred nešto više od 1000 gledatelja,  završeno 62. izdanje međunarodnog omladinskog turnira „Kvarnerska rivijera“. Po 18. put, pobjednici su igrači “HNK Rijeke” koji su u finalu svladali vršnjake iz talijanske “Verone” rezultatom 3:0.

Bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj je „Rijeka“ povela već u 7. minuti preko Dangubića koji sjajnim udarcem sa 20-ak metara šalje loptu u gornji lijevi kut vratara “Verone”. Već u 37. minuti, Filip Dangubić zabija svoj drugi pogodak na utakmici. Solomon Theophilus je odlično pucao, vratar Nervo odbio loptu, na koju je glavom natrčao Dangubić i lobom pospremio u mrežu za veliko vodstvo „Rijeke“.
Pogodak za konačnih 3:0, djelo je Solomona Theophilusa u 54. minuti utakmice. Sam si je kreirao priliku, prošao pored dvojice igrača te odmjerenim udarcem sa 12 metara, potvrdio pobjednika ovogodišnje „Kvarnerske rivijere“.

Posljednjim sudačkim zviždukom, uslijedilo je veliko slavlje igrača “Rijeke” koji su uz pehar za najbolju momčad turnira primili i onaj, namijenjen osvajaču juniorskog prvenstva Hrvatske.

Najboljim igračem turnira proglašen je Theophilus Solomon iz Rijeke, a najbolji strijelac je Nemanja Anđušić iz Sarajeva s tri pogotka. Nagradu za najmlađeg igrača, trofej „Edo Devčić“ pripao je vrataru Verone Matteu Poliniju, dok je plaketa fair play „Milan Blažević“ otišla nogometašima Osijeka.