Turnir Mladen Ramljak: Rijeka – Abuja 1:1

U prvoj utakmici skupine B juniorskog (zaključno s ulaznim godištem) turnira Mladen Ramljak, mladići Rijeke i Abuje odigrali su prijateljskih 1:1.

Povela je Rijeka već u 2. minuti preko Filipovića, koji je pospremio odbijanac nakon što je Perčić pogodio prečku. U 11. minuti Abuja je izjadnačila te postavila, što će se kasnije pokazati, konačni rezultat utakmice. Prema izvještajima, Abuja je imala više od igre i bila bliže pobjedi, iako je i Rijeka u 67. minuti imala izrazitu priliku, ali je lopta umjesto u mreži završila na prečki.

Rijeka – Abuja Academy 1:1 (1:0 Filipović (2.) / 1:1 Okereke (11.))

Rijeka: Bilandžić – Sošić, Diyoke, Lucić, Hamza – Fumić, Kofur, Etim – Hodak, Perčić, Filipović (još su igrali: Malinić, Furijan, Neziri, Postonjski, Budan, Iličić)

Abuja: Benjamin – Adamu, Dogo, Maigini, Musa – Sani, Agboola, Ikeocha – Okereke, Abdullahi, Umar (još su igrali: Mohammed, Ibrahaim, Yahaya, Abraham, Orji, Quobadia)