SD Marija i Lina, Umag. Gledatelja 800.

Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) i Marko Mrvica (Biograd na moru). Nadzornik: Dragutin Modesto (Kanfanar)

ZAMET: Paurević 1, Plahinek 1, Jerčinović, Bukvić, Gvoić, Tabar, Milošević 3, Toto 5, Strukar, Bunić, Tus, Šegota, Mičijević 6, Stakorić, Masnić 5, Gugić

LOKOMOTIVA: Razum, Smiljanić, Grubišić 4 (1), Božović 1, Oštarijaš 1, Krsnik, Gaće, Debelić, Kožnjak 3, Jelčić, Rajović 5, Horvat 2, Benko 1, Milanović-Litre, Bašić 5, Milić 2

Rukometašice Lokomotive osvajačice su Hrvatskog Kupa, odigranog u Umagu. U finalu su bile bolje od igračica Zameta, rezultatom 24-21.

U prvom poluvremenu Riječanke su pružile odličan otpor favoriziranoj ekipi Lokomotive, te se na odmor otišlo sa samo 2 gola prednosti Zagrepčanki, do koje su došle u finišu prvog dijela. Zamećanke su sredinom prvog dijela vodile sa 7-6, imale čak tri napada za podebljanje vodstva, no prevelika želja je presudila u tim trenucima da lopte odu u krivom smjeru. Fanatičnom borbom, koju je s klupe prenijela na njih trenerica Adrijana Prosenjak, ispravljale su svoje pogreške, i pomalo dovodile do nervoze na suprotnoj strani Irfana Smajlagića, koji se kao i njegove štićenice, vjerojatno nije nadao ovakvom otporu u prvom dijelu utakmice.

Drugo poluvrijeme je bila preslika prvog. Zamećanke su sustigle Lokosice, igralo se gol za gol, a kao i sredinom prvog poluvremena, Zamećanke su došle u priliku za vodstvo, no ponovo u presudnom trenutku nije bilo koncentracije, ali valja istaknuti da i sudački kriterij u tim trenucima nije išao u korist Riječankama. Nakon te propuštene prilike za vodstvo u 45. minuti utakmica se prelama, te Lokomotiva pomalo usmjeruje vodu na svoj mlin, gradi prednost, do konačne pobijede od 24-21.